Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504

Organizacja i zarządzanie oświatą

Studia realizowane przez Internet, nie wychodzisz z domu i zdobywasz kwalifikacje!

  • A
  • A
  • A

13.05.2020

Jestem zachwycony takim trybem studiowania. Bardzo mi odpowiadał. Myślę, że takie nauczanie ma przyszłość. 

Na pewno będę polecał dalej. No i oczywiście czekam na poszerzenie oferty zajęć on-line. Chętnie wrócę do Państwa.

Z pozdrowieniami

Mikołaj Oszwałdowski

29.04.2020

Studia, które ukończyłam w Państwa uczelni, były czystą przyjemnością. Dowiedziałam się wielu przydatnych i praktywcznych rzeczy związanych z pracą dyrektora szkoły w przystępny sposób.

Pozdrawiam,

Martyna Pilas

14.03.2020

Forma zajęć była dobrze dopasowana do codziennych obowiązków nauczyciela czynnego, a treści nauczane z pewnością będą przydatne w prowadzeniu placówki oświatowej. Prowadzący, z którymi miałam przyjemność współpracować, wykazali się rzetelnością i życzliwością. Przepływ informacji, dzięki Pani kierownik, był bezproblemowy i szybki.
Z wyrazami szacunku

Agnieszka Lisiecka

24.02.2020

Państwa Studia „Zarządzanie Oświatą przez Internet” polecam już wszystkim znajomym i będę to robiła nadal.To fantastyczna forma nauki w domu, uczę się kiedy chcę, a nawet, gdzie chcę. Materiału jest bardzo dużo i to materiału na wysokim poziomie. Muszę powiedzieć ,że mimo to uczyłam się go z przyjemnością. Super testy. Obrona pracy na wysokim poziomie. Wiedzę i materiały , które zyskałam dzięki tym studiom, cały czas wykorzystuję podczas codziennej pracy. A jest to naprawdę przydatna wiedza dla każdego początkującego dyrektora.  Z tego co wiem, na żadnych kursach zarządzania  nie  dobyłabym  tyle wiedzy i umiejętności , co na tych studiach podyplomowych przez Internet.     
Pani Kierownik w każdej chwili służyła pomocą, była bardzo przyjemna i wspomagająca. Można było na nią liczyć. Pracownicy w Dziekanacie bardzo uprzejmi , pomagają bardzo. Wykładowcy  mają naprawdę ogrom wiedzy i fantastycznie  potrafią  ją przekazać.  Promotor bardzo mądry i udzielający cennych wskazówek . Myślę ,że stworzyliście Państwo fantastyczną Uczelnię. Dziękuję .
Pozdrawiam
Elżbieta Długołęcka

12.02.2020

dzięki Pani motywacji udało mi się zdać wszystkie egzaminy.

Jestem pod wrażeniem  wykładów, za które serdecznie dziękuje Wykładowcom.  

Z uszanowaniem

Renata Holaczuk

23.01.2020

Dokumenty ukończenia studiów podyplomowych już otrzymałam.
Bardzo dziękuję za wszystko.
Pozdrawiam,
Julianna Bańkowska

20.12.2019

Wszystko fajnie i sprawnie się odbywało.

Pozdrawiam,

Mateusz Fil

09.12.2019

bardzo się cieszę, że udało mi się spełnić warunki i ukończyć studia.
Studiowanie na Państwa uczelni, to zdobywanie obszernego zakresu wiedzy, a jednocześnie bez stresu zdawanie egzaminów. Ogrom wiedzy przedstawiony w świetnie przygotowanych, przystępnych materiałach, dogodne dla każdego terminy zaliczeń, to wszystko składa się na to, że drugi raz z pewnością wybrałabym Państwa uczelnię.
Dziękuję za wszelką pomoc, troskę, mobilizację i dobre slowo.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Jolanta Potoczek

06.07.2019

Witam bardzo serdecznie. Z głębi serca bardzo dziękuję za umożliwienie mi podjęcia studiów dopiero w styczniu, kiedy okazało się, że będę kandydatem do objęcia stanowiska dyrektora w mojej szkole. Dwa dni temu brałam udział w konkursie. Nie było łatwo, bowiem wraz ze mną kandydował obecny dyrektor. Konkurs wygrałam. Jeszcze raz za wszystko bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Karina Hassa 

26.06.2019

Chciałabym serdecznie podziękować za bardzo dobrą organizację całych studiów, za bardzo dobry kontakt mejlowy w każdej sprawie i ciekawe oraz bardzo wartościowe materiały zarówno w formie wykładów jak i w formie skryptów. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę formę studiowania i z pewnością polecę Państwa znajomym.

Życzę Państwu wielu studentów

pozdrawiam serdecznie

Bożena Stachoń-Gretkierewicz

04.06.2019

Dzień dobry,

Dziękuję za miłą i efektywną współpracę.

Pozdrawiam

Aleksandra Prusak

10.05.2019

Bardzo dziękuję. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie uda mi się zrealizować wszystkie warunki ukończenia studiów. Było mi bardzo miło z Państwem współpracować. Mam nadzieję, że sprostam wymogom i zostanę wicedyrektorem w przedszkolu. Nawet jak się nie uda to i tak bardzo za wszystko dziękuję.

Z poważaniem 

Danuta Korycka    

1.04.2019

Bardzo dziękuję za możliwość odbycia studiów w formie on-line. Forma oraz sposób przekazu były dla mnie bardzo przystępne i wygodne w użyciu. Osobiście lepiej korzystało mi się z wykładów w postaci notatek niż prezentacji, ale to już moja osobista dygresja. Jeśli chodzi o samo utworzenie pracy dyplomowej to uważam, że łatwiej byłoby gdyby był jakiś przykład takiej pracy do wglądu. Ja miałam duży problem, żeby wszystkie zagadnienia zmieścić na 15 slajdach, przez co moja praca była przeładowana i nudna z powodu dużej ilości tekstu. 

Na pewno będę polecać Państwa uczelnię ponieważ sposób przekazu i terminowość wywarła na mnie duże wrażenie.

Bardzo dziękuję za możliwość tak szybkiego ukończenia kursu.

Pozdrawiam

Anna Opałacz

27.03.2019

W tym miejscu chcę bardzo serdecznie podziękować za wszelką życzliwość, przychylność oraz konwersację, która przebiegła bardzo sprawnie. 

Chcę tu nadmienić, iż współpraca z p. Krawczyk przebiegła wzorowo – jest to osoba bardzo życzliwa, wyrozumiała i pomocna. 

Również zastanawiam się nad kolejnym keirunkiem u Państwa.

Na pewno Państwa uczelnia będzie przeze mnie polecana moim znajomym.

Serdecznie pozdrawiam,

Wojciech Kordaczuk

Nasze uczelnie

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

www.ultswiecie.edu.pl

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

 

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu:

www.ult.edu.pl

Szkoła w Przasnyszu

Kierownik

Małgorzata Silny

Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

Koordynator

Waldemar Ałdaś
Masz pytanie? Dzwoń
tel. +48 604 447 504
8.00-16.00 (pon.sob.)
e-mail: waldemaraldas@gmail.com